קצת עלי

בוגר קורס שיווק דיגיטלי, קורס יבוא יצוא ומסחר בינ"ל ומספר הסמכות שונות של גוגל וקורסים נוספים.

ליאל אברהם

בן 25, בוגר מסלול לשיווק דיגיטלי ובניית אתרים,עבדתי במספר חברות בארץ במתן פתרונות דיגיטל ופרסום רחבים למשל פרסום ברשתות החברתיות, קידום אתרים, יצירת תכנים, ניהול אתרים, ניהול מדיות ונכסים דיגיטלים, מסחר מקוון וסחר בינ"ל.

המטרה שלי היא להנגיש לבעלי עסקים את הדיגיטל על מנת שיוכלו לתת לעסק שלהם את במה לה הוא ראוי ועל מנת שיוכלו לשלוט בכל הדאטה שברשותם כדי שיחשפו לשפע שקיים כשהעסק עובר לדיגיטל.

@lielavraham

@lvluppromotions

פתרונות דיגיטלים

שאלות ותשובות

העולם בדיגיטל וכל עסק רוצה לגדול ולהנות מהשפע שהפלטפורמות האלה מציעות, השירות שאני מציע ללקוח הוא עכשוי ונותן לבעל העסק ארסנל רחב של פתרונות דיגיטל סחר ושיווק משום שהיום כל בעל עסק צריך לשלוט בכלל המידע והנכסים הדיגיטלים שברשותו על מנת לשפר את איכות הדיגיטל והשירותים של העסק.

לא, אני לא מלמד אתכם לעשות את העבודה בעצמכם, עוזר לכם לעשות את העבודה הנדרשת ומסביר לכם איך לבצע אותה, למדוד ולעקוב אחר הנעשה כדי שתהיו מעודכנים כל הזמן ותוכלו לראות את העבודה נעשית בזמן אמת.

זאת שאלה ששאלו אותי הרבה פעמים, חשוב לי לציין קודם כל! בתחילת העבודה יחד בשלב הלמידה, הלמידה נעשית אצלכם בעסק.

צורת העבודה איתי משתנה מפרויקט לפרויקט, יש אפשרות לפי בנק שעות, יש אפשרות לעבוד לפי עלות מראש ללא הגעה לבית העסק(לא כולל שלב הלמידה), ויש אפשרות שאגיע אתכם למועד שנקבע מראש במידה ומדובר במיקום חיצוני לדוגמא ימי צילום או עבודות שנעשות מחוץ לעסק כמו ניהול תיקי יבוא/יצוא.

במידה ואתם מרגישים שאתם צריכים להכניס את העסק שלכם לעידן הדיגיטל ולא יודעים מה בדיוק אתם צריכים לעשות אתם תמיד מוזמנים לפנות אלי לנייד ולשאול כל שאלה שעולה על דעתכם.

אני תמיד אומר שאם לא ננסה לא נדע, דבר ראשון אתם תמיד מוזמנים לפנות אלי בנייד ולשאול כל שאלה כמו שכבר אמרתי למעלה, במידה ואתם כן מעוניינים בשירותים שנדבר עליהם תהיה לכם אפשרות בחירה בין מגוון אפשרויות תשלום.

בנוסף קיימת אפשרות (תלוי בפרויקט) של הוזלת העסקה במידה ובעל העסק לוקח על עצמו לטפל במטלות מסוימות.

לקוחות מספרים